Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wszystkie wydane płyty i koszulki - do otrzymania dzięki darowiznom wpłacanym na konto Stowarzyszenia Na Górze

 

Darowizny wpłacane na konto Stowarzyszenia Na Górze wspomagają działania artystyczne inicjowane przez zespół Na Górze, w których biorą udział osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności również spoza zespołu.
W zamian za przekazanie darowizny możecie Państwo otrzymać płyty i koszulki grupy Na Górze. Szczegóły w: CZYTAJ WIĘCEJ

Wysokość darowizn zależy od Państwa - proponowane przez nas kwoty odnoszą się do cen tego typu towarów, uwzględniają też koszty krajowej przesyłki pocztowej (przesyłki zagraniczne - patrz niżej).

W przypadku wpłaty darowizny powyżej 25 zł do każdej przesyłki dodajemy płytę "Nie ma dwóch światów" (2015) - 6 utworów do fragm. wierszy Jana Twardowskiego.

płyty:

- Mieszanka wybuchowa (2016) - 25 zł
- Nie ma dwóch światów (2015) - 6 utworów do fragm. wierszy Jana Twardowskiego - 12 zł
- Samotność (2014) - 25 zł
- Satysfakcja (2003) - 25 zł
- Rre Generacja (2001) - 25 zł

koszulki:
- SZUKAJ MNIE - 45 zł - tylko męska... choć dziewczyny też ją noszą :-) w wersji białej i czarnej (czarnej już zaczyna brakować)
- MUZYKA PRZECIWKO NUDZIE (z kolorową ręką) - 45 zł - mamy już tylko w wersji damskiej i w małych rozmiarach

Wysyłka nastąpi po wpłynięciu pieniędzy na konto:
Stowarzyszenie Na Górze
43 1440 1387 0000 0000 1094 0583
tytuł przelewu:
darowizna na cele statutowe - grupa Na Górze

Przelewy z zagranicy - przed numerem konta: kod BIC (Swift): BPKOPLPW
(przy zamówieniach zagranicznych prosimy o uwzględnienie w darowiźnie kwoty, którą będziemy musieli ponieść za wysyłkę zagraniczną)


UWAGA: na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy potwierdzić przelew wraz z informacją co zostało zamówione (w przypadku t-shirta: rozmiar i kolor) ...no i jeszcze warto podać adres, na który ma dotrzeć przesyłka :-)