Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Satysfakcja

Druga płyta zespołu Na Górze z 2003 roku. Lubimy być niezależni i dlatego od tej pory postanowiliśmy sami być producentami i wydawcami naszych płyt.

PŁYTĘ PROMUJĄ TELEDYSKI: Poranna piosenka, Opowieść Pawła, Jeśli, Nigdzie nie jest tak jak tu, Winda, Dom.
https://www.youtube.com/user/GrupaNaGorze

Informacje w jaki sposób można otrzymać płytę znajdują się wyżej, pod nagłówkiem: WSZYSTKIE WYDANE PŁYTY I KOSZULKI - DO OTRZYMANIA DZIĘKI...


Z okładki:

Druga płyta, nowe utwory i prawie ten sam zespół, który dwa lata temu nagrał „Rre generację”. Prawie, bo odszedł od grupy Robert Królski, grający wówczas na przeszkadzajkach (wyjazdy i występy nigdy nie były jego ulubionym zajęciem, więc wybrał domowy spokój). Równocześnie pojawił się Krzysztof 'Kris' Nowicki, który brzmienie zespołu rozszerzył o klawisze. Oprócz twórczości grupy, chcieliśmy na tej płycie pokazać choć kawałek atmosfery DPS, w którym mieszka część składu grupy. Stąd tu i ówdzie dźwięki i wypowiedzi, które udało nam się złowić chodząc po korytarzach, zaglądając w różne miejsca, rozmawiając.
Sporą część 2003 roku spędziliśmy w drodze. Koncerty są przede wszystkim spotkaniami – głównie z publicznością, ale też z innymi muzykami. Pozostaje po nich chęć zrobienia czegoś wspólnie. Stąd zaproszenie Tomasza Budzyńskiego do zaśpiewania razem z nami w studiu.
Teraz ta płyta staje się spotkaniem z Wami...


Robert Bartol - wokal
Adam Kwiatkowski – wokal
Lo – bas
Mariusz Nalepa - gitara elektr.
Krzysztof Nowicki – klawisze
Wojciech Retz – gitara akust.
Robert Wasiak – perkusja

Gość: Tomasz Budzyński - śpiew (16)

Nagrania, mix i mastering: Tomasz Rożek, Studio Q, Piła
(utwór „W codzienności”: Edward Sosulski, Studio Psalm, Warszawa)

Producent i wydawca: Na Górze - 2003  (dofinansowano z "Programu Młodzież w Działaniu")

 1. Trzeba wstawać
 2. Poranna piosenka
 3. Wszystko jest
 4. Dziś
 5. Dom
 6. Tu
 7. W codzienności
 8. Winda
 9. Opowieść Pawła
10. Jestem nowy
11. Próba
12. Szukałem Ciebie
13. To miasto
14. Kolęda
15. Ptak
16. Jeśli