Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Samotność

Trzecia płyta zespołu Na Górze z 2014 roku. Płyta wydana po 11 latach od poprzedniej, w zmniejszonym składzie, z nowymi doświadczeniami muzycznymi i życiowymi.

PŁYTĘ PROMUJĄ TELEDYSKI: Nie ma czasu, Nie nadajesz się, Chowam się, Nie mam nic, Samotność.
https://www.youtube.com/user/GrupaNaGorze

Informacje w jaki sposób można otrzymać płytę znajdują się wyżej, pod nagłówkiem: WSZYSTKIE WYDANE PŁYTY I KOSZULKI - DO OTRZYMANIA DZIĘKI...


Z okładki:

Płyta ta powstała dzięki społecznościowemu finansowaniu projektu pt. „Podziemny, niepełnosprawny rock Na Górze”. Nie jest ona komercyjnym produktem fonograficznym, lecz spontanicznym zapisem naszej artystycznej działalności. Nagraliśmy ją w warunkach dosłownie podziemnych (na sali, w której mamy próby, mieszczącej się w piwnicach dawnej siedziby komunistycznej PZPR w Pile), za pomocą prostych środków technicznych. Chodziło o to, aby choć w części uzyskać naturalną ekspresję, która pojawia się tylko podczas naszego wspólnego grania na żywo.

Adam Kwiatkowski – wokal
Lo – bas
Krzysztof Nowicki – klawisze
Wojciech Retz – gitara akust., wokal
Robert Wasiak – perkusja

Gościnnie: Maciej Cieślak – gongi, git. elektr. (1);  Joanna Kienic – wokal (2,5);  Jacek Kleyff – wokal (4);  Karol Szonowski – git. elektr. (7,9)
W utworach 3, 7, 10 wykorzystano głosy mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie
„Tyrryry” (6) – utwór nagrany w 2001r. w dawnym składzie siedmioosobowym z Robertem Bartolem (wokal) i Mariuszem Nalepą (gitara akust.) w ramach sesji sfinansowanej przez Roberta Litzę Friedricha (zagrał tu na gitarze elektr.).

Muzyka: Wojciech Retz + Lo      Teksty: Wojciech Retz
Realizacja nagrań: Lo, Karol Szonowski (utwór 6: Edward Sosulski, Studio Psalm)
Mastering: Tomasz Rożek, Studio Q
Projekt okładki: Kolory

Produkcja: Na Górze - 2014

 1. Samotność
 2. Chowam się
 3. Nie ma czasu
 4. Bez M
 5. Znowu gdzieś jest wojna
 6. Tyrryry
 7. Szkoda, że
 8. Kwiaty
 9. Wierzę, że
10. Nie nadajesz się
11. Nie mam nic
12. Jestem sam