Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MIESZANKA WYBUCHOWA

Piąta płyta, wydana w grudniu 2016 roku. Czternaście piosenek, a wśród nich kilka ostrych, radykalnych protest-songów z nowego oblicza Na Górze i kilka łagodnych, szczerych utworów jakie zawsze Na Górze tworzyło. W niektórych z nich - goście: Budyń, Emilia Komarnicka, Alek Korecki, Czesław Mozil, Ewa Pitura, Dawid Portasz.

Dwie recenzje tej płyty (Jacka Świądera z G.Wyborczej i Jarka Szubrychta z G.Magnetofonowej) - w zakładce: PUBLIKACJE.

Druk okładek i tłoczenie krążków zostało sfinansowane dzięki społecznościowej zbiórce. Okładka i klip pt. "Walczyk z debilem" zostały zrobione bezpłatnie, w ramach wsparcia wydania płyty przez naszych Przyjaciół (okładka - Michał Piechowiak; klip - Ania Płażewska i Ela Kos, czyli Gwiazdy). Utwory zostały nagrane w Garażownia Studio w Pile ze środków własnych zespołu. Produkcją nagrań zajął się Longin Lo Bartkowiak (Strachy Na Lachy).

PŁYTĘ PROMUJĄ TELEDYSKI: Walczyk z debilem, Nic się nie klei, Mgła, Biskup radzi, Śmieci - do obejrzenia tu:
https://www.youtube.com/user/GrupaNaGorze

Informacje w jaki sposób można otrzymać tę i pozostałe płyty w wersji CD lub MP3/WAVE znajdują się wyżej, pod nagłówkiem: WSZYSTKIE WYDANE PŁYTY I KOSZULKI