Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MIESZANKA WYBUCHOWA

Piąta płyta, wydana w grudniu 2016 roku. Czternaście piosenek, a wśród nich kilka ostrych, radykalnych protest-songów z nowego oblicza Na Górze i kilka łagodnych, szczerych utworów jakie zawsze Na Górze tworzyło. W niektórych z nich - goście: Budyń, Emilia Komarnicka, Alek Korecki, Czesław Mozil, Ewa Pitura, Dawid Portasz.

Dwie recenzje tej płyty (Jacka Świądera z G.Wyborczej i Jarka Szubrychta z G.Magnetofonowej) - w zakładce: PUBLIKACJE.

Druk okładek i tłoczenie krążków zostało sfinansowane dzięki społecznościowej zbiórce. Okładka i klip pt. "Walczyk z debilem" zostały zrobione bezpłatnie, w ramach wsparcia wydania płyty przez naszych Przyjaciół (okładka - Michał Piechowiak; klip - Ania Płażewska i Ela Kos, czyli Gwiazdy). Utwory zostały nagrane w Garażownia Studio w Pile ze środków własnych zespołu. Produkcją nagrań zajął się Longin Lo Bartkowiak (Strachy Na Lachy).

PŁYTĘ PROMUJĄ TELEDYSKI: Walczyk z debilem, Nic się nie klei, Mgła, Biskup radzi, Śmieci.
https://www.youtube.com/user/GrupaNaGorze

Jeśli chcesz otrzymać pocztą MIESZANKĘ WYBUCHOWĄ, wpłać darowiznę (fajne jest 25 zł :-) ...ale może być mniej lub więcej).

Konto: 43 1440 1387 0000 0000 1094 0583
Nazwa: Stowarzyszenie Na Górze
Tytuł: darowizna na cele statutowe - grupa Na Górze
Przelewy z zagranicy: kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Twój adres, gdzie mamy wysłać płytę, podaj tu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INNE, WCZEŚNIEJ WYDANE PŁYTY, KOSZULKI - NIŻEJ.