Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SZCZEROŚĆ

Szósta płyta nagrana w 2017 i wydana w 2018 roku niezależnie, z własnych środków zespołu oraz dzięki społecznościowej zbiórce. Trzynaście piosenek potwierdzających tytuł - płyta szczera muzycznie i tekstowo, co pokazuje od razu na jej początku ekspresyjny, żywiołowy utwór "Idziemy": Idziemy po nierównej drodze powłócząc nogami, szczerość daje nam siłę, rozpieprza bariery przed nami.
Recenzje Leszka Gnoińskiego, Jacka Świądera i Przez wielkie M - w zakładce: PUBLIKACJE

Okładka - rysunek: Marek Raczkowski, skład (w tym kolaże z fragmentów dawnych rysunków M.R. na 2-4 str. okładki): Marcin Lenartowski (całość zrobiona bezpłatnie, w ramach wsparcia wydania płyty).
Nagrania: Garażownia Studio w Pile (realizacja, miks: Łukasz Sokołowski), produkcja: Longin Lo (obaj - Strachy Na Lachy).

PŁYTĘ PROMUJĄ TELEDYSKI: Król, Histo-ryjka, Rewolucjoniści i wizjonerzy, Hej Hejt, Państwo - do obejrzenia tutaj:
https://www.youtube.com/user/GrupaNaGorze

Informacje w jaki sposób można otrzymać tę i pozostałe płyty w wersji CD lub MP3/WAVE znajdują się wyżej, pod nagłówkiem: WSZYSTKIE WYDANE PŁYTY I KOSZULKI